„Regitros“ klientams – nauji patogumai

Valstybinė įmonė „Regitra“ persikėlė į UAB „Versina” pastatytą naują pastatą. Tikimasi, kad pokyčiai sutaupys klientų laiką.

Iki šiol vairuotojai, įpratę važiuoti į „Regitros“ Kauno filialo transporto priemonių registracijos skyrių Raudondvario plente, neturėtų sunerimti dėl naujų pokyčių. Ir toliau registruoti automobilių teks važiuoti į Raudondvario pl.

Kauno Regitra 1Įmonė savo veiklą perkėlė į naują pastatą, esantį beveik toje pačioje vietoje. Filialo vadovas Danielius Raišys atkreipė dėmesį į tai, kad siekiant patogumo transporto srautai paskirstyti taip, kad įvažiavę iš Raudondvario pl. klientai patogiai privažiuotų prie transporto nustatymo vietos.

Kol atlikęs šią procedūrą klientas pasistatys automobilį erdvioje stovėjimo aikštelėje, „Regitros“ darbuotojai bus užkūrę kliento automobilio identifikavimo mašiną.

„Tikimės, kad pavyks sutaupyti kliento laiko ir jis, palikęs automobilį aikštelėje, grįžęs jau galės pasiimti techninį automobilio pasą“, – išsikelta aptarnavimo kartele dalinosi D.Raišys.

Atlikę visus reikiamus procesus klientai išvažiuos jau ne į Raudondvario pl., o į Pakalnės g. Tikimasi, kad toks važiavimas ratu žymiai pagerins srautus ir nesudarys spūsčių.

Sename „Regitros“ pastate buvo 11 darbo vietų, naujose patalpose jų skaičius padidintas iki 14. Prie pat naujojo pastato erdvi automobilių stovėjimo aikštelė.

Dėl persikėlimo darbų laikinai keičiasi klientų priėmimo laikas. Spalio 26 d. (pirmadienį) transporto priemonių registracijos skyrius (Raudondvario pl. 234, Kaune) nedirbs. Klientai bus aptarnaujami tik Kauno filialo Dainavos grupėje (Taikos pr. 145, Kaune). Nuo spalio 27 d. (antradienio) transporto priemonės bus registruojamos naujose patalpose (Raudondvario pl. 234B, Kaune) nustatytu darbo laiku.

Šaltinis – kauno.diena.lt