UAB „Versina“ – ilgametę patirtį turinti, patikima, nuolat tobulėjanti statybos paslaugų įmonė iš Žemaitijos sostinės, Telšių. 

Apyvarta 20160121Įmonė statybų versle jau dvidešimt metų. Per šį laikotarpį mums pavyko suburti ir išlaikyti patyrusius vadovus, kvalifikuotus specialistus ir statybininkus. Mes vykdome plataus spektro statybos projektus: statome bei atnaujiname gamybinės, visuomeninės ir komercinės paskirties statinius, infrastruktūros objektus, gyvenamuosius namus.

Mūsų sėkmės formulė – moderni vadyba, kvalifikuoti ir motyvuoti darbuotojai bei patikimi partneriai.

Investuojame į šiuolaikinę vadybą, atitinkančią griežtus tarptautinių ISO 9001 kokybės vadybos, ISO 14001 aplinkosaugos ir BS OHSAS 18001 darbų saugos standartų reikalavimus. Auginame jaunų, ambicingų statybų ir vadybos specialistų kartą, išmanančią modernius projektų valdymo įrankius ir metodus, bei gebančią suvaldyti technologiškai sudėtingus projektus visoje Lietuvoje.

Darbuotojai 20160121Pagrindinė mūsų sėkmės dedamoji – sugebame pasirinkti geriausius partnerius, medžiagų bei technologijų tiekėjus, subrangovus ir palaikyti su jais ilgalaikius, abipusiai naudingus verslo santykius. Manome, jog versle svarbiausia yra pateisinti kliento lūkesčius, todėl turėdami patikimus tiekėjus ir subrangovus užtikriname, jog darbai bus atlikti laiku ir kokybiškai.

UAB „Versina“ darbuotojai bei vadovai atsakingai dirba tam, kad galėtų didžiuotis atliktų darbų kokybe. Esame įmonė, kuri vykdo savo įsipareigojimus bei tiki ne žodžiais, o darbais, konkrečiais rezultatais.

Vytautas Banys

UAB „Versina“ direktorius